Teşekkürler Kalafatlar

13 Haziran 2016 tarihinde, Ordu kategorisine Ekin Baykal yazdı. Yorum Yok

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Dün evdeyim, akşamüstü dışarı çıkmak aklımın ucunda yok. Evde yemek yapmaya hiçbir şey yok. Alışveriş yapmam lazım ama dışarı çıkmak istemiyorum. Kalafatlar aklıma gelince, dedim bir bakayım ne var ne yok diye. Kalafatlar’ın Sanal Market adında bir hizmeti var. İnternet sitesinden alışverişi yapıyorsun, kapına kadar getiriyorlar. Hem de ister kapıda ödüyorsun, istersen de site üzerinden.

uyeol

Önce kalafatlarsanalmarket.com.tr’ye giriş yapıyosun, sağ üstte Üye Ol’dan kısacık formu doldurup üyeliğini tamamladığında alışveriş yapmaya başlıyorsun. Beğendiğin ürünün detaylarına da bakabiliyosun, istersen de direkt sepete ekle diyerek alışverişe devam edebiliyosun. En sonunda da alışverişi tamamlaya basıp adres ve ödeme bilgilerini giriyorsun. Saat aralıkları var, o saat aralıklarında alışveriş yapınca hiçbir gecikme olmadan kapına kadar getiriyorlar.

sepet

fis alisveris
Hayatımda ilk defa internetten böyle bi alışveriş yaptım. Aklımda ? oluştu önce, acaba dedim eksik getirirler mi, gecikirler mi, yumurtalar kırılır mı, yanlış ürün getirirler mi falan diye ama, aradan yarım saat gibi bir süre geçince kapı çaldı. Ben kapıda kredi kartıyla ödemeyi seçtiğim için, ödemeyi kapıda yaptım. İsterseniz nakit de ödeyebilirsiniz. Ödemeyi yaptım, poşetleri mutfağa koydum. Ne sipariş ettiysem bire bir gelmiş. Ne eksik, ne fazla ne de yanlış. Fiş ile birlikte bi de siparişi verdiğim listeyi de getiriyorlar.

Ben normalde böyle bir yazı bile yazmazdım, blog ile alakası yok diye ancak, bu güzelliğe sessiz kalmak olmazdı. Evinden dışarı çıkmak istemeyenler, çıkamayanlar, bir denemek isteyenler denesin. Memnun kalacağınızdan en ufak şüphem yok. Ordu’nun markası olunca insan ayrı bi gurur duyuyor yemin ederim. Valla reklam gibi algılayanlar olacaktır ama 🙂 beni tanıyan eş,dost reklam yapmayacağımı bilir. Hak edene hakkını vermek yakışır. Teşekkürler Kalafatlar.